odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl Odwiedź nas na Facebook

Blog

18.08.2023

Odwierty pod pompę ciepła — ile wykonać i jak głęboko?

Ostatnimi czasy coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na zastosowanie w swoim budynku nowoczesnych sposobów ogrzewania pomieszczeń. Dotychczasowe technologie, takie jak tradycyjne kaloryfery zasilane piecem węglowym powoli odchodzą w zapomnienie, gdyż rosnąca popularnością cieszą się pompy ciepła. Są to znakomite i bardzo funkcjonalne urządzenia, które troszczą się nie tylko o wysoką wydajność prowadzonych prac, ale również o to, by ich działanie było możliwie najbardziej przyjazne środowisku. Sprostają więc oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Czytaj więcej

18.05.2023

Kiedy warto zdecydować się na własną studnię głębinową?

W sytuacji, gdy zastanawiamy się nad budową studni głębinowej, warto dokładnie zapoznać się z jej funkcją, a także z poszczególnymi rodzajami. Należy również nabyć niezbędną wiedzę na temat codziennej eksploatacji tego typu systemu.

Czytaj więcej

13.04.2023

Jak wykonuje się odwierty pod pompy ciepła?

Bardzo dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie pompy gruntowe z pionowym wymiennikiem ciepła. Urządzenia te są bardzo wydajne, jednak nim rozpoczną swoją pracę, wymagają wykonania specjalnych odwiertów.

Czytaj więcej

01.02.2023

Pompy ciepła - ekologiczne oraz ekonomiczne

Istnieje co najmniej kilka sposobów ogrzewania domu. Można się zdecydować na zastosowanie pieca węglowego lub pieca gazowego, jednak w ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem właścicieli domów jednorodzinnych cieszą się pompy ciepła.

Czytaj więcej

25.11.2022

Ile kosztuje pompa ciepła oraz sama instalacja?

W ostatnim czasie coraz więcej konsumentów decyduje się na montaż w swoim domu pompy ciepła. Jest to urządzenie grzewcze, które pobiera energię ze środowiska i przekazuje ją do instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
tel.kom.: +48 784 019 671
e-mail: info@geoenergy.pl
 
 
Oddział Gdynia

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów