odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl Odwiedź nas na Facebook

Pompy ciepła z montażem w Trójmieście i okolicy

Obecnie coraz więcej osób sięga po odnawialne źródła energii. Nic w tym dziwnego, są one bowiem niezwykle opłacalną inwestycją, która przynosi znaczne oszczędności, a do tego jest korzystna dla środowiska. Doskonałym przykładem są pompy ciepła. Pozyskują one energię, która zostaje wykorzystana w instalacjach grzewczych lub podczas podgrzewania wody użytkowej.

Zależnie od modelu pompy ciepła będzie pozyskiwać energię z gruntu, powietrza lub wody. W każdym z tych nośników znajduje się skumulowana energia, która nic nie kosztuje i pozwoli nam ogrzać nasz dom lub wodę. Każde z tych źródeł energii posiada pewne zasoby nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spada. W efekcie urządzenia mogą efektywnie działać w naszym klimacie, również zimą, gdy panują mrozy.


Pompy ciepłą – gdzie się sprawdzają?

Na montaż pompy ciepła można zdecydować się nie tylko na etapie budowy domu. Oznacza to, że posiadacze wybudowanych już obiektów również mogą się w nią zaopatrzyć, przeprowadzając modernizację instalacji grzewczej. To rozwiązanie jest idealne dla domów prywatnych, siedzib firm, instytucji użyteczności publicznej oraz wielu innych budynków, wokół których znajduje się posesja umożliwiająca montaż dodatkowych urządzeń. Pompy ciepła podczas pracy pozyskują ekologiczną energię z otoczenia i nie emitują żadnych zanieczyszczeń.

Montaż pomp ciepła – skorzystaj z usług profesjonalistów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Nasi pracownicy to doświadczeni, jak również wykwalifikowani specjaliści. Montaż pomp ciepła i instalacji grzewczych każdorazowo przebiega sprawnie, a także bezproblemowo. Oferujemy tylko powszechnie cenione modele urządzeń, pochodzące od sprawdzonych producentów. Swoje usługi świadczymy na terenie Gdańska, Gdyni oraz całego Trójmiasta i okolic.

GeoEnergy – nasze oddziały

GeoEnergy to dynamicznie rozwijająca się firma z branży energii odnawialnej. Specjalizujemy się w montażu instalacji ogrzewania za pomocą pomp ciepła, w tym modeli powietrze-powietrze. Nasze oddziały zlokalizowane są w trzech miastach w Polsce: Gdyni, Gdańsku oraz Bytowie. Działanie na terenie Trójmiasta, a także drugiej części woj. pomorskiego, pozwala nam skutecznie zarządzać projektami w tym regionie. Jednakże nie ograniczamy się wyłącznie do tego obszaru. Nasze usługi kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych założeniem pompy ciepła nawet z bardziej oddalonych miast.

Chcesz zapewnić sobie darmową, przyjazną dla środowiska energię grzewczą? Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
tel.kom.: +48 784 019 671
e-mail: info@geoenergy.pl
 
 
Oddział Gdynia

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów