odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl Odwiedź nas na Facebook

Montaż pomp ciepła

Obecnie coraz więcej osób sięga po odnawialne źródła energii. Nic w tym dziwnego, są one bowiem niezwykle opłacalną inwestycją, która przynosi znaczne oszczędności, a do tego jest korzystna dla środowiska. Doskonałym przykładem są pompy ciepła, pozyskujące energię cieplną, która zostaje wykorzystana w instalacjach grzewczych lub podczas podgrzewania wody użytkowej.


Zależnie od modelu konkretnego urządzenia można zdecydować się na pompę ciepła, która będzie korzystała z energii cieplnej znajdującej się w gruncie, w wodzie lub w powietrzu. W każdym z tych nośników znajduje się skumulowana energia, która nic nie kosztuje i pozwoli nam ogrzać nasz dom lub wodę, jeśli tylko po nią sięgniemy. Kluczem jest tutaj fakt, że każde z tych źródeł energii posiada pewne zasoby ciepła nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spada. W efekcie urządzenia mogą efektywnie działać w naszym klimacie, również zimą, gdy panują mrozy.Pompy ciepłą - gdzie się sprawdzają?


Warto wiedzieć, że można się na nie zdecydować nie tylko na etapie budowy domu. Posiadacze starszych budynków również mogą się w nie zaopatrzyć, przeprowadzając modernizację instalacji grzewczej. Jest to rozwiązanie idealne zarówno dla domów prywatnych, siedzib firm, instytucji użyteczności publicznej oraz wielu innych budynków, wokół których znajduje się posesja umożliwiająca montaż urządzeń. Podczas pracy pozyskują ekologiczną energię z otoczenia i nie emitują żadnych zanieczyszczeń.


Montaż pomp ciepła - skorzystaj z usług profesjonalistów


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Nasi pracownicy to doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści, dysponujący niezbędnym sprzętem. Z nami montaż pomp ciepła i instalacji grzewczych każdorazowo przebiega sprawnie i bezproblemowo. Oferujemy tylko powszechnie cenione modele urządzeń, pochodzące od sprawdzonych producentów. Swoje usługi świadczymy na terenie Gdańska, Gdyni oraz całego Trójmiasta i okolic. Chcesz zapewnić sobie darmową, przyjazną dla środowiska energię grzewczą? Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
tel.kom.: +48 784 019 671
e-mail: info@geoenergy.pl
 
 
Oddział Gdynia

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów