odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl

Instalacje c.o.

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług związanych z odnawialnymi źródłami energii i nie tylko. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się tworzeniem odwiertów do pomp ciepła, kompleksowym podłączaniem odwiertów do studni, a także wykonywaniem projektów prac geologicznych i dokumentacji powykonawczej. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona także o wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania.


Instalacja C.O. - czym właściwie jest?


Instalacja centralnego ogrzewania to najpopularniejszy system ogrzewania domów jednorodzinnych. Może być zasilana piecem olejowym, gazowym lub pracującym na paliwo stałe. Istota działania całego systemu jest bardzo prosta. Znajdująca się w rurach woda jest stopniowo podgrzewana za pomocą kotła. Wytwarzane ciepło jest przekazywane do grzejników, gdzie znajduje swoje ujście do mieszkania. Jest to bardzo efektywny sposób nagrzewania nawet sporej wielkości pomieszczeń.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


Oferta naszej firmy to tworzenie profesjonalnego systemu centralnego ogrzewania. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn i narzędzi, dzięki czemu prowadzone realizacje są wykonywane w bardzo sprawny i fachowy sposób. Oprócz tego kadra doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów. W ostatnim czasie nasza firma zdobyła szereg uprawnień i referencji, które potwierdzają, że realizowane przez nas działania są wykonywane w niezwykle profesjonalny i fachowy sposób.


Sprawdź, co oferujemy


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania. Swoje prace wykonujemy nie tylko na rzecz domów jednorodzinnych, ale również dla firm i przedsiębiorstw.

Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk Tomasz Podgórski
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
 
 
Oddział Gdynia Marcin Miszczyszyn

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów Marcin Miszczyszyn

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów