odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl

Montaż pomp ciepła, kotłowni, instalacje c.o. i wod-kan

Domeną naszej firmy jest realizacja profesjonalnych usług geodezyjnych i nie tylko. Na co dzień w swojej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi oraz sprzętów, przez co prowadzone działania są wykonywane w możliwie najbardziej sprawny oraz fachowy sposób. W ramach oferty naszej firmy zajmujemy się między innymi montażem pomp ciepła. Są to niezwykle funkcjonalne, a co istotne, również ekologiczne urządzenia, przez co znajdują swoje zastosowanie w coraz większej liczbie domów (zarówno tych nowobudowanych, jak i już istniejących).


To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim kompleksowość usług. Oferujemy wykonanie odwiertów do pomp ciepła przy pomocy specjalnej maszyny samojezdnej na gąsienicach. Pozwala to na realizowanie prac nawet na bardzo trudnym i grząskim terenie. Odwierty są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, przez co cały proces jest prowadzony w sposób bezpieczny.


Pompy ciepła to doskonały sposób na oszczędność. System ten może być bowiem z powodzeniem łączony z instalacją fotowoltaiczną, a to oznacza, że energia elektryczna niezbędna do pracy urządzenia może pochodzić ze energii odnawialnej. Będzie miało to decydujący wpływ na zmniejszenie rachunków za prąd.


Montaż instalacji centralnego ogrzewania


Oprócz tego zajmujemy się również montażem instalacji centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjnej. W swojej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, a także ze sprzętów dostarczanych przez znanych i renomowanych wytwórców. Daje nam to pewność, że cały stworzony system będzie działał sprawnie i sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Podczas realizacji zwracamy uwagę na nawet najmniejszy detal, co jest gwarancją sprawnie działającego systemu nawet przez wiele lat.


Sprawdź, co oferujemy


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że każda osoba będzie usatysfakcjonowana ze współpracy z naszym Zespołem.

Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk Tomasz Podgórski
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
 
 
Oddział Gdynia Marcin Miszczyszyn

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów Marcin Miszczyszyn

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów