odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl Odwiedź nas na Facebook

Powietrzne pompy ciepła dla klientów z woj. pomorskiego

Zajmujemy się dostarczaniem pomp ciepła na terenie województwa pomorskiego, przede wszystkim w Gdańsku, ale także w innych miastach Polski. Proponowane maszyny są dostępne w kilku wariantach. Wyróżniamy bowiem urządzenia gruntowe, hybrydowe oraz typu powietrze-woda. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się też pompy powietrze-powietrze. Są to nowoczesne sprzęty, które odznaczają się wysoką sprawnością pracy oraz prostą obsługą.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Nasze powietrzne pompy ciepła zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co powoduje, że są niezwykle trwałe, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. To, czym charakteryzują się dostarczane pompy ciepła powietrze-powietrze, to przede wszystkim wysoka energooszczędność. Posiadają one klasę energetyczną A+++, a zastosowany silnik bez inwertera swobodnie dostosowuje intensywność swojej pracy zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Powoduje to, że nie ma już potrzeby całkowitego wyłączania i ponownego uruchamiania urządzenia, gdyż specjalny system redukuje zużycie energii nawet o 30 procent.

Pompa ciepła wraz z fotowoltaiką

Bardzo dużą zaletą pomp ciepła jest możliwość ich połączenia z systemem fotowoltaicznym. Dzięki temu prąd niezbędny do pracy urządzenia może być pozyskiwany z energii słonecznej, co pozwoli na znaczne ograniczenie wydatków przeznaczanych na prąd.

Na zakup pomp ciepła można pozyskać dofinansowanie. Najpopularniejszym dostępnym programem jest „Czyste Powietrze”, z którego mogą skorzystać osoby fizyczne. W tym przypadku istnieją dwa progi dotacji. Osoby, które chcą otrzymać dofinansowanie wyłącznie na pompę ciepła, mogą ubiegać się o maksymalnie 32.000 zł. Jeśli natomiast wraz z pompą ciepła instalowany będzie również system fotowoltaiczny, wówczas kwota dofinansowania może sięgnąć nawet 37.000 zł.

Nie czekaj i już teraz sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
tel.kom.: +48 784 019 671
e-mail: info@geoenergy.pl
 
 
Oddział Gdynia

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów