odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl Odwiedź nas na Facebook

Pompa ciepła powietrze-powietrze

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie oraz profesjonalny montaż pomp ciepła. Są one dostępne w kilku wariantach. Wyróżniamy bowiem urządzenia gruntowe, hybrydowe oraz typu powietrze-woda. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem konsumentów cieszą się pompy typu powietrze-powietrze. Są to nowoczesne sprzęty które odznaczają się wysoką sprawnością pracy oraz łatwością obsługi. Powoduje to, że żadna z osób nie będzie miała problemu z codziennym użytkowaniem pomp ciepła.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


Oferowane przez nas pompy ciepła odznaczają się znakomitą jakością wykonania. Sprzęty zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. To, czym charakteryzują się dostarczane pompy ciepła powietrze-powietrze to przede wszystkim wysoka energooszczędność. Posiadają one klasę energetyczną A+++, a zastosowany silnik bez inwertera swobodnie dostosowuje intensywność swojej pracy zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Powoduje to, że nie ma już potrzeby całkowitego wyłączania i włączania urządzenia, gdyż specjalny system redukuje zużycie energii nawet o 30 procent.


Pompa ciepła wraz z fotowoltaiką


Bardzo dużą zaletą pomp ciepła jest możliwość ich połączenia z systemem fotowoltaicznym. Powoduje to, że energia elektryczna niezbędna do pracy urządzenia może być pozyskiwana z energii słonecznej, co pozwoli na znaczne ograniczenie wydatków przeznaczanych na prąd.


Ważną informacją jest fakt, że na zakup pomp ciepła można pozyskać dofinansowanie. Najpopularniejszym dostępnym programem jest “Czyste Powietrze”, z którego mogą skorzystać osoby fizyczne. W tym przypadku istnieją dwa progi dotacji. Osoby, które chcą pozyskać dofinansowanie wyłącznie na pompę ciepła, mogą ubiegać się o maksymalnie 32.000 dofinansowania. Jeśli natomiast wraz z pompą ciepła instalowany będzie również system fotowoltaiczny, wówczas kwota dofinansowania może sięgnąć nawet 37.000 zł.


Nie czekaj i już teraz sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie!


Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
tel.kom.: +48 784 019 671
e-mail: info@geoenergy.pl
 
 
Oddział Gdynia

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów