odwierty, pompy ciepła, studnie
tel: 784 019 671 email: info@geoenergy.pl Odwiedź nas na Facebook

Wykonawstwo odwiertów w Bytowie i Trójmieście

Specjalizujemy się w wykonywaniu rozmaitych prac związanych z zakładaniem nowoczesnych systemów. Nasza firma wykonuje m.in. różnego rodzaju odwierty. Są one niezbędne do przeprowadzenia instalacji wielu układów czy zadań budowlanych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące odwierty: geologiczne, geotermalne, pod pompy ciepła czy studnie. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu można mieć pewność do wysokiej jakości realizowanych przez nas usług. Zawsze też zwracamy szczególną uwagę na potrzeby klientów, stąd też stawiamy na pełną współpracę na każdym etapie wykonywania pracy. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Jako doświadczona firma zajmująca się tego typu pracami ziemnymi posiadamy maszyny, które pomagają nam w profesjonalnym wykonaniu każdego odwiertu. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu z łatwością realizujemy zadania szybko i precyzyjnie. Niezależnie od typu wykonywanego odwiertu zawsze opieramy się o szczegółowe dane, znajdujące się np. w projekcie danej instalacji.

Jako firma z Pomorza oferujemy nasze usługi przede wszystkim w tym regionie. Zrealizowaliśmy dotychczas wiele ciekawych i złożonych zadań związanych z odwiertami nie tylko w Gdyni, Gdańsku czy oddalonym od Trójmiasta Bytowie, gdzie znajdują się nasze oddziały. Usługi odwiertów świadczyliśmy także na terenie Sopotu oraz mniejszych miejscowości województwa pomorskiego. Jednakże zachęcamy do kontaktu z nami każdego, kto szuka profesjonalnie wykonanego odwiertu – jesteśmy otwarci na współpracę również z klientami spoza regionu!

Skontaktuj się z nami

 
Oddział Gdańsk
 
ul. Rogalińska 5C/12
80-809 Gdańsk
 
tel.kom.: +48 784 019 671
e-mail: info@geoenergy.pl
 
 
Oddział Gdynia

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 235B/12
81-155 Gdynia
 
 
 
Oddział Bytów

ul. Sikorskiego 32/14
77-100 Bytów